čeština Deutsch Poland Netherlands

Chalupa DANA - ubytování Krkonoše

 

Popis ubytování na chalupě:

Velká luxusní chalupa na slunném místě se zapuštěným bazénem se slanou  -ohřev tepelné čerpadlo, saunou, venkovní vyhřívaná káď HOT TUB,  venkovním grilem s posezením na polosamotě u lesa při okraji obce Horní Sytová v bezprostřední blízkosti Krkonoš.

Kapacita chalupy je 20 lůžek. Nabízíme tři apartmány ve dvou podlažích. Jsou zařízeny stylovým masivním nábytkem. Každý apartmán má obývací pokoj, kuchyň, 2 nebo 3 ložnice, sprchu, WC. Apartmán plně vybaven  elektrický sporák, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, kachlový sporák, TV + SAT.

Vybavení chalupy:

V nadstandardním vybavení chalupy je sauna a posilovací stroj, dětská postýlka, pračka. Společenská místnost s kulečníkem (pool), stolním fotbálkem, elektronickými šipkami, CD přehrávačem, krbovými kamny s posezením, chladící vitrinou na nápoje. V obci je možnost zakoupení živých ryb, převážně pstruhů a kaprů.

U chalupy je částečně oplocený pozemek, venkovní zapuštěný bazén 3 x 7 x 1,5m ohřev na tepelné čerpadlo se slanou vodou( 1.6.-15.9.),venkovní vyhřívaná vana- HOT BUB ( bublinky+ trysky), venkovní zastřešené posezení s krbem, zastřešená venkovní terasa s posezením, ohniště s posezením, zahradní nábytek, stolní tenis, houpačka. Parkování u objektu.

Okolí chalupy:

Tipy na výlet a aktivity v létě:

V létě ideální výchozí místo na pěší turistiku, cykloturistiku po Krkonoších a podkrkonoší.
Krkonoše také nabízí spoustu adrenalinových aktivit, např. paragliding na Černé Hoře, lanový park nebo bobová dráha ve Špindlerově mlýně, terénní koloběžky v Rokytnici nebo sjezd Černé hory na koloběžce, Zoorbing ve Vrchlabí, vyjížďky na koních ve Vítkovicích nebo Roztokách u Jilemnice a mnoho dalšího. V Jilemnici je také krytý plavecký bazén, sportovní hala, tenisové kurty.
Pro pěší turistiku a cykloturistiku je zde i mnoho zajímavých míst jako např. rozhledna na Žalý, rozhledna na Kozákově, Zlaté návrší na Horních mísečkách, Labská bouda a pramen Labe, Rozhledna na Černé Hoře, Sněžka, nebo Bozkovské jeskyně.

Tipy na výlet a aktivity v zimě:

V zimě dostupná lyžařská střediska Vítkovice, Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko, Mísečky a Rokytnice. Pro vyznavače bílé stopy je v okolí několik upravovaných běžeckých okruhů přez které se dá napojit i na Krkonošskou magistrálu. I zima v Krkonoších nabízí adrenalinové vyžití, můžete zde zažít jízdu se psím spřežením, jízdu na sněžném skůtru nebo jízdu rolbou.

Chalupa DANA - ubytování v Krkonoších - pronájem chalupy

 

13.4.2010
mapa webu | Přihlásit | © 2010 designed by DreamSites.cz